6-11 Ekim tarihleri arasında MarinTürk İstanbul Cityport Pendik’te

Number 1 FM’in Medya Sponsorluğu’nda Türkiye’de Deniz Üzerinde Yapılan Tek Marin Fuarı Uluslararası Istanbul Boat Show, 06-11 Ekim tarihleri arasında Pendik Marintürk İstanbul City Port ta…35 yılda, 1 milyonu aşkın ziyaretçi, 7 bin firma ile 21 bin civarı yerli yabancı markanın katılımı ile sektörde yaklaşık 2 milyar dolar iş hacmi yaratan Türkiye’nin deniz üzerinde düzenlenen tek marin fuarı Uluslararası Istanbul Boat Show, 35’nci yaşını kutlamaya hazırlanıyor. Sektörün ilk ve en deneyimli Boat Show’u, 6-11 Ekim 2015 tarihleri arasında Pendik Marintürk İstanbul City Port’ta deniz tutkunları ile buluşmak için gün sayıyor.

Türkiye’nin ilk ve en eski denizcilik fuarı Uluslararası Istanbul Boat Show, bu yıl 35 yaşına giriyor. Üç tarafı denizlerle çevrili ve 8.333 km kıyı şeridine sahip ülkemizde, deniz üzerinde düzenlenen tek marin fuarı olma ayrıcalığına sahip Uluslararası Istanbul Boat Show, 6-11 Ekim 2015 tarihleri arasında
Pendik Marintürk İstanbul City Port’ta, 35’nci kez deniz tutkunlarını ağırlamaya hazırlanıyor. Deniz üzerinde düzenlendiği için karada yapılan fuarların aksine 40 metreden uzun tekneler de dahil olmak üzere farklı boylarda megayat, süperyat, motoryat, yelkenli, katamaran ve sürat tekneleri ile çeşitli tekne donanımları, malzemeleri ve aksesuarları, 6 gün süresince 35. Uluslararası Istanbul Boat Show’da sergilenecek.

Ayrıntılar bilgi ve biletler için www.boatshow.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz