Ülkemizin en uzun soluklu bağımsız kuaförlük yarışması olan Hairist Yılın Kuaförü Yarışması düzenlenmeye başladığı günden bu yana ülkemize onlarca heyecanlı, tutkulu yepyeni isimler kazandırdı.

2016-2017 yılları birincilerini Londra’da Visionary Awards Yarıması’nda ülkemizi temsil etme imkanı da sağlayan yarışma, dijital platformlar üzerinden geniş katılımlarla devam ediyor.

2018-2019 ve 2020 yılları için Kariyer Eğitim Kurumları, Hairist Yılın Kuaförü Yarışması’nın ana sponsoru olarak kuaförlük sektörünün en prestijli yarışmasına destek veriyor. Konuyla ilgili olarak Hairist Etkinlik Koordinatörü Erkan Güzel şöyle konuştu: ‘”Bu tür organizasyonları düzenlemek tabii ki kolay değil. Yedincisini gerçekleştireceğimiz Yılın Kuaförü Yarışması’nı destekleyen bağımsız bir sponsorun olması yarışmanın aynı güvenilirlik ve aynı kaliteyle devam etmesi açısından önem taşıyor. Ülkemizin önemli eğitim kurumlarından biri olan Kariyer Eğitim Kurumları’nın bünyelerindeki kuaförlük eğitimleri paralelinde bu yarışmaya destek olması onların sektörümüze olan ilgisinin ve samimiyetinin bir göstergesidir. Kendilerini tebrik ediyorum.”

Kariyer Eğitim Kurumları adına ise Serkan Selamet ise “Aslında bunu bir sponsorluk değil sektöre olan vefa borcumuz olarak görmemiz daha uygun olacaktır. Hairst Yılın Kuaförü Yarışması birincilerini global bir sahne olan Alternatif Hair Show’da da izleme fırsatı bulduk. Sektörümüz Türk kuaförlüğünün başarısını dünyaya tanıtacak çok daha başarılı çalışmalar yapılacağına gönülden inanıyoruz. Kariyer Eğitim Kurumları olarak Erkan Güzel öncülüğünde gerçekleşen ve sektörümüz için çok önemsediğimiz bu yarışmanın içerisinde bulunmaktan çok heyecanlıyız. Şimdiden tüm katılımcılara başarılar diliyoruz.” sözleriyle sponsorluk destekleri hakkında bilgi verdi.

Kariyer Eğitim Kurumları’nın yanı sıra Artistik Kuaförler Derneği(AKD) ve Estetica da Yılın Kuaför Yarışması’nın destekçileri arasında yer alıyor.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂