Bine yakın ürünü ortalama 10 dakikada 7/24 kullanıcısıyla buluşturan akıllı telefon uygulaması ‘Getir’in geçtiğimiz yıl piyasaya sunduğu su markası Kuzeyden, Türkiye Basketbol Milli Takımlarının resmi su sponsoru oldu.

Milli teknolojileri geliştirme ve topluma yarar sağlayacak projelere destek olma misyonuyla iş birliklerini sürdüren Getir’in su markası Kuzeyden ile Türkiye Basketbol Federasyonu arasında gerçekleştirilen sponsorluk anlaşmasının basın toplantısı, 13 Haziran Çarşamba günü İstanbul’da düzenlendi.

Wyndham Grand İstanbul Levent Oteli, Hezarfen Salonu’ndaki basın toplantısı, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, TBF Genel Sekreteri Serbülent Şengün, TBF Milli Takımlar Direktörü Haluk Yıldırım, A Milli Erkek Takım Menajeri Kerem Tunçeri ve Getir Kurucusu Nazım Salur’un katılımıyla gerçekleştirildi.

Getir Bi Mutluluk’ sloganıyla çalışmalarını sürdüren Getir, su markası Kuzeyden ile 2019 yılı sonuna kadar hem Türkiye Basketbol Federasyonu’nun hem de Türk Milli Takımlarının su ihtiyacını karşılayacak, Türk basketbolunun gelişimine destek verecek.

Basın toplantısındaki konuşmasına özel sektörle olan güzel iş birliklerinden mutluluk duyduklarını belirterek başlayan TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu şunları söyledi; “Milli Takımlarımıza destek veren lider markalara bir yenisini daha ekliyoruz. ‘Kuzeyden Su’ ile yapmış olduğumuz 1.5 yıllık anlaşmayla yaşamımızın vazgeçilmezi doğal ve sağlıklı suya millilerimizin de en yüksek kalitede ulaşmasını sağlayacağız. Toplum sağlığını ve sporun gelişimini her daim gözeten bir ekip olarak; çevreci, yenilikçi ve güçlü markalarla işbirliği yapmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.”

Getir Kurucusu Nazım Salur Türkiye Basketbol Federasyonu ile gerçekleştirdikleri iş birliği ile ilgili konuşmasında şunları söyledi; “Biz, yaşamın koşturması ve yoğunluğu içerisinde kendine zaman ayırmak isteyen şehir insanına çözüm olmak ve hayatı kolaylaştırmak vizyonuyla ‘Getir’i 10 dakikada teslimat üzerine planladık. Yaklaşık 3 yıl önce kurduğumuz girişimimizden bundan tam bir yıl önce de su markamız Kuzeyden doğdu. Kuzeyden’le amacımız, insan sağlığı için en önemli unsurlardan biri olan suyu herkese 7/24, istenilen anda ulaşılabilir hale getirmekti. Şimdi de ulusal ve uluslararası milli takım organizasyonlarında A Milli Erkek ve Kadın Basketbol Takımları’ndan erkeklerde Ümit(U20), Genç(U19,U18), Yıldız(U16, U15)’a ve kadınlarda Ümit(U20), Genç(U18), Yıldız(U16, U15)’a kadar tüm takımlarımıza destek vereceğiz. Kuzeyden’le sağlığı, sporu ve doğayı sahiplenmekten ve Türkiye Basketbol Milli Takımlar resmi su sponsoru olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂