Capital Dergisi tarafından  T-Systems ve Zenna’nın co-sponsorluğunda  ve Adecco Türkiye Şirketler Grubu ana sponsorluğunda düzenlenen 17’inci ‘İş Dünyasının En Beğenilen Şirketleri Araştırması’ ödül töreni Hilton Bosphorus Otel’de gerçekleşti.

İş dünyasının en beğenilen ilk üç şirketi Koç Holding, Arçelik ve Garanti Bankası oldu. Araştırmada sektörlerine göre en beğenilen şirketler ise, “Allianz Sigorta, Akçansa, Banvit, Betek Boya, Boyner Grup, BSH, Coca Cola, DHL, Doğtaş Kelebek, Eczacıbaşı Vitra, EnerjiSA, Enka, Ereğli Demir Çelik, Eti, Garanti Bankası, Garanti Emeklilik, Garanti Faktoring Garanti Yatırım, Hilton, LC Waikiki, L’Oreal, Medina Turgul DDB, Mercedes-Benz Türk, McKinsey, Mey İçki, Microsoft, Migros, Nef İnşaat, Novartis, Samsung SEK, Shell, Şişecam, Unilever, Vodafone, Yapı Kredi Leasing, Yemeksepeti” olarak belirlendi.

Adecco Türkiye Şirketler Grubu Seçme ve Yerleştirmeden Sorumlu Genel Müdürü Zeynep Kamışlı, İş Dünyasının En Beğenilen Şirketleri Araştırması’na sponsor olmalarının en önemli nedeninin insan kaynaklarına ve iş süreçlerine yapılan yatırım ve emeğe verdikleri değer olduğunu söyledi. Kamışlı,Biz hep birlikte bu gecede bu emeği ödüllendiriyoruz” dedi. T-Systems Türkiye Genel Müdürü Sinan Kılıçoğlu ise “En beğenilen şirketler listesine baktığımızda yine teknoloji yatırımıyla öne çıkan büyük şirketlerimizi görüyoruz. Hedefleri olan ve şirketini geleceğe taşımak isteyen firmaların teknolojik yatırımlarını durdurmamaları gerekir” dedi.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂