Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Dergisi Şubat sayısındaki yazısında sarı lacivertli takımın yeni forma göğüs sponsoru olan Acıbadem Grubu’na ve ‘ticari hiçbir karşılık beklemeden göreve icabet ettiği için’ cümlesiyle Mehmet Ali Aydınlar’a teşekkür etti. 

Fenerbahçe ile Acıbadem sponsporluk anlaşması detaylarını blog yazımızdan inceleyebilirsiniz.

İşte dergide yayınlanan o açıklama…

 

Fenerbahçe Başkanı Sayın Aziz Yıldırım’ın Fenerbahçe Dergisi’nin 180’nolu Şubat sayısındaki başyazısı şöyle:

Sevgili Fenerbahçeliler,

Şahsım adına benim için özel bir ay olan, 2018 yılı Şubat ayı yazımızda bir kez daha sizlere seslenebilmenin gururu içerisindeyim.

20 yıl… Kongre salonuna girişim, oy kullanışım, 1 oy farkla dünyanın en güzel kulübüne başkan oluşum, o an içerisinde bulunduğum heyecan dün gibi aklımda. Fenerbahçe sevgim, bu camiaya karşı taşıdığım saygı ve sorumluluk duygusu en az o günkü kadar yoğun. 20 yıl içerisinde, yolumuz Metris’ten de geçti, Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinden de… Çağlayan’daki o hukukun zerresinin bulunmadığı mahkemelerden de geçti, UEFA yarı finalinden de… Ortalama bir ömre sığmayacak bir çok iyi ve kötü anılarla birlikte, içimizde tek bir an azalmayan ancak sürekli olarak artan bir şey vardı bu zorlu yolda: Fenerbahçe’ye duyduğum o amansız, iflah olmaz sevda… Bizzat şahidi olduğum bu uzun yolda, Fenerbahçe’sine sahip çıkan milyonlarca taraftarımıza milyonlarca kez teşekkürlerimi sunuyorum.

Ne yazık ki Ocak Ayı, yine birçok kaybın yaşandığı bir ay olarak tarihte yerini aldı. Ocak ayında, Fenerbahçe tarihinin Ordinaryüs’ü, Fenerbahçe formasını sırtında taşımış, camiamızın efsanesi Lefter Küçükandonyadis’i andık. Fenerbahçe Spor Kulübü’ne yönetici olduğum 90’lı yıllarda, Lefter ve Lefter gibi unutulmaya yüz tutmuş efsanelerimizi tekrar kulüp bünyesi içerisinde dahil etmenin ve camiamıza hatırlatmanın huzurunu taşımakla birlikte, Ordinaryüs’e bir kez daha seslenmek istiyorum: Huzur içinde uyu Lefter, Fenerbahçe emin ellerde

Değerli Fenerbahçe Dergisi okurları,

Futbol takımımız, sıkı bir kamp döneminin ardından 2. yarıya galibiyetle başladı. Şimdi ligde en zor virajlardan birine giriyoruz. Futbolcu grubumuza, Aykut Hocamız ve ekibine güvenimizi bir kez daha belirtiyoruz. Hepsinin yolu açık, şansı bol olsun. İnanıyorum ki 20. şampiyonluğumuzu, özverili ve meşakkatli çalışmalarımızın ardından hep birlikte kutlayacağız. Futbol takımına değinmişken, bu vesileyle takımızın yeni forma göğüs sponsoru Acıbadem Grubu‘na, teşekkür ediyorum. Kendisine kulübümüze maddi destekte bulunması için görev verdiğimiz Sayın Mehmet Ali Aydınlar’a ticari hiçbir karşılık beklemeden göreve icabet ettiği için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Söz konusu Fenerbahçe ise, geri kalan her şey bizim için teferruattır.

Tüm takımlarımıza ve sporcularımıza, sezon boyunca yarıştıkları tüm kulvarlarda başarılar diliyorum.

Tüm taraftarlarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Aziz YıldırımFenerbahçe Spor Kulübü Başkanı

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂