Bu sene 17.’si Hilton Bomonti Hotel‘de 20 Şubat‘ta düzenlenecek olan Gecce Mekan Ödülleri’ne TAV, Jumbo, Watergarden, Hilton, Jolly Tur sponsor oldu.

Gecce Mekan Ödülleri’nin sunuculuğunu  Burcu Kıratlı ve Özge Ulusoy üstlenecek. Ödül töreni bir ilke daha imza atarak ilk kez uluslararası platformda boy gösterecek. Hilton İstanbul Bomonti Hotel’in deneyimli şefleri Gecce Mekan Ödülleri için özel olarak hazırladıkları menü ile damaklarda iz bırakacaklar.

Zeynep Özyılmazel’in canlı müzik performansı ile başlayacak olan gecce’de Serhat, Martha Wash ve Paris’ten gelecek olan dünyaca ünlü 22 dansçı ile sahnede Chocolate Tour şovlarının dünya prömiyerini sergileyecekler. Ünlü tasarımcı Aziz Sarıyer‘in tasarımları olan ödüller sahipleriyle buluştuktan sonra başlayacak olan After Party de ise DJ Funky ‘C’ konukları eğlendirecek.

Gecce Mekan Ödüllerinin sponsorları ise şöyle;

Silver sponsorlar: Tav Passport, Jumbo Ev gereçleri, Watergarden İstanbul
White Sponsorlar: Hilton, Jolly Tur
Medya Sponsorları: Kral Pop, Group, Look Screens
Hizmet Sponsorları: Minimalista Creative, Plus Event Marketing, İnhouse, Altınçizme, İnter Limousine, Necdet Ozalit, Bilek Hotel, BTG, illuzyonist, Vip İnertanional Security Solutions, UMedya, İNKA olacak.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂