2017-2018 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan ve önümüzdeki sezon TVF Kadınlar Voleybol 1.Ligi’nde mücadele edecek olan ME Marmara Akademi Spor Kulübü ile Yeditepe Üniversitesi İhtisas Hastanesi arasında 1 yıllık sponsorluk anlaşması yapıldı.

Geçtiğimiz günlerde Yeditepe Üniversitesi İhtisas Hastanesi’nde bir araya gelen hastane ve kulüp yöneticileri sözleşme imzaladılar. İmza töreni sonrası kulübün ortaklarından Mehmet Koray şu açıklamalarda bulundu:

Bizim için sporcularımızın sağlıkları çok önemli. Sezon öncesi kontrolleri ve sezon içindeki sağlık durumlarıyla ilgili kendimizi büyük bir güvenle Yeditepe Üniversitesi İhtisas Hastanesi’ne emanet etmiş bulunuyoruz. İnşallah hiçbir sporcumuzla ilgili sağlık problemi yaşamayız ancak yaşanması durumunda da sporcularımızın eminellerde olacağının bilincindeyiz. Başta Genel Müdürümüz Ali Zengin ve tüm Yeditepe Üniversitesi İhtisas Hastanesi çalışanlarına teşekkürlerimizi sunarız.

TVF Kadınlar Voleybol 1.Ligi’nde önce kalıcı olmak, ardından da yükselişe geçmek hedefinde olan ME Marmara Akademi Spor Kulübü’nün önümüzdeki günlerde anlaştığı diğer sponsorları ve transferlerini de duyurması bekleniyor.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂