İngiltere’nin köklü kulüplerinden Nottingham Forest’ın yeni bahis sponsoru BetBright oldu. İlklerin anlaşması olarak görülen bu anlaşmayla birlikte Nottingham Forest’ın formalarında BetBright markası yer alacak.

Yıllardır İngiltere Championship’ten Premier Lig’e çıkmak için mücadele eden Nottingham Forest, yeni bir sponsorluk anlaşmasına imza attı. Kulüp tarihinin en yüksek getirili anlaşması olarak görülen bu anlaşmayla birlikte Nottingham Forest formalarında BetBright markası yer alacak. Ayrıca BetBright da bu anlaşmayla birlikte ilk sponsorluk anlaşmasına imza atmış oldu.

Taraftar Odaklı Çalışmalar Yapılacak

İlk sponsorluk anlaşmasıyla daha geniş kitlelere hitap etmeyi amaçlayan BetBright, Nottingham Forest taraftarlarına özel içerikler sunacak. Bunların yanında site, Nottingham Forest taraftarlarına önem verdiğini göstermek adına site tasarımında da değişikliğe gitti. Nottingham Forest yöneticisi David Cook anlaşmayla ilgili şu ifadeleri kullandı:

2018/19 sezonu için yeni bir anlaşma imzalamaktan mutluluk duyuyoruz. Kulüp tarihinin en yüksek miktarlı anlaşmasının yanında kulübü önemseyen bir ortağa daha sahip olduk. Nottingham Forest taraftarlarını önemsiyoruz. BetBright’ın taraftarlarımıza sunacağı içerikler için heyecanlıyız. Bu ortaklığın başlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz.

BetBright Genel Müdürü Sarne Lightman, Nottingham Forest ile ortak olmaktan dolayı mutlu olduklarını belirtti. Lightman konuşmasına şu şekilde devam etti:

“BetBright olarak ilk forma sponsorluk anlaşmamızı böylesine köklü bir kulüple imzaladığımız için heyecanlıyız. Forest ile ortak amaçlarımız bulunuyor. Nottingham taraftarları sitemize üye olarak özel kampanyalardan yararlanabilecekler. 12 ay sonrasında Premier Lig’de Nottingham Forest sponsoru olmayı hedefliyoruz.”

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂