Trabzonspor’da sponsorluk görüşmeleri başladı. Trabzonspor’da sponsorluk harekatı hız kazandı. Bordo Mavililer Vestel ile görüşmeleri hızlandırdı.

61saat’in haberine göre; Trabzonspor’da göreve gelen Ahmet Ağaoğlu kulübe ek gelir kapısı açmak için Ankara-İstanbul arası mekik dokumaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl uzun süre görüşülen; ancak bir sonuca varılamayan Vestel firması ile yeniden temasa geçen Ağaoğlu yeniden anlaşma zeminini arıyor.

AĞAOĞLU GÖRÜŞÜYOR

Trabzon’dan Osman Terzi’nin aracılığı ile Ahmet Nazif Zorlu ile bir görüşme sağlayan Bordo Mavililerin bu görüşmelerin ardından sponsorluk görüşmelerini bir adım daha öne taşıdığı öğrenildi.

BAKAN ALBAYRAK’IN MASASINDA

Kongre gününden itibaren Ankara’da temaslarını sürdüren yeni başkan Ahmet Ağaoğlu’nun Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ile konuyu görüştüğü gelen bilgiler arasında. Bakan Albayrak’ın masasında olan sponsorluk konusunun ne zaman çözüme kavuşacağı ise henüz bilinmiyor.

HANGİ ALANA SPONSOR OLACAK

Bilindiği üzere stadyumun isim hakkı eski başkan Muharrem Usta’nın yönettiği Medikal Park, forma sponsoru geçtiğimiz yıl anlaşılan QNB Finansbank, sırt sponsoru ise İstinye Üniversitesi’nde bulunuyor. Yapılan sözleşmeler gereği bu bölgelere reklam almanın zor olduğu ifade edilirken şort, kol veya stadyumda bulunan tribünlerin isim hakkının verilebileceği ifade ediliyor.

 

Kaynak: www.61saat.com

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂