Trabzonspor, Spor Toto ile 2015-2016 sezonu forma sırt sponsorluğu anlaşmasına vardığını borsaya bildirdi.

KAP Açıklaması:

“Şirketimiz ile Spor Toto Teşkilat Başkanlığı arasında ,Spor Toto Süper Lig 2015-2016 futbol sezonu süresince geçerli olmak kaydıyla ,Profesyonel Futbol Takımımızın forma sırt reklamlarını da kapsayan  bir reklam anlaşması yapılmıştır. Yapılan anlaşmaya göre; Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Şirketimize, toplam 5,000.000.-TL+ KDV reklam bedeli ödeyecektir. Kamuoyunun bilgisine duyurulur. Saygılarımızla”

Niye formada Spor Toto logosu yok?

Lig başlayalı 3 hafta oldu ve Spor Toto ile sırt sponsorluğu konusunda anlaşan Trabzonspor’un formasında logo bulunmuyor. Bordo Mavili kulüpten bu konu ile ilgili bir açıklama geldi. “Spor Toto firmasının yeni bir görsel üzerinde çalıştığını ve çalışmaları biten kadar bekleyeceğiz. Tasarım çalışması bittiği an reklamı kullanacağız” denildi.

 

COCA COLA İLE ANLAŞMA VAR MI?

Cevap HAYIR! Şort reklamı için iddia edildiği gibi Coca-Cola ile ilgili bir çalışma olmadığı açıklandı.
Daha küçük bir reklam çalışması için Bölge Müdürlüğü bazında Trabzonspor’un pazarlama departmanın reklam çalışmalarını sürüyor, kol reklamı için de görüşmelerimiz var.” denildi.

 

GÖĞÜS REKLAMI OLACAK MI?

Diğer Süper Lig kulüpleri bu sezon forma anlaşma konusunda önemli adımlar attılar. Trabzonspor’un ise geçen sezon olduğu gibi forma göğüs sponsoru hala bulunmuyordu. Yetkililer Trabzonspor’da ismi açıklanmayan bir firma ile göğüs reklamı için görüşmelerin sürdüğünü, bu görüşmelerin önümüzdeki günlerde olumlu olarak sonuçlandırılacağını açıkladılar.

 

 

Kaynak: 61Trabzon