Mobiliyum AVM, Bursa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Efeler Ligi ekibi ile Kadınlar Basketbol takımının sırt forma sponsorluğunu üstlendi. Yapılan imza töreninde, Mobiliyum AVM Yönetim Kurulu Başkanı Talha Timur Han, Kulüp Yöneticilerinden Ömer Cihat Bay ve Kulüp Müdürü Yüksel Arslan katıldı.

Törende konuşan Talha Timur Han, spora desteği sorumluluk olarak gördüklerini söyledi. Anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını dileyen Han, “Sporun gelişmesi Mustafa Kemal Atatürk’ün de belirttiği gibi sağlıklı düşünen ve sağlıklı bedenlere sahip olan gençlerin yetiştirilmesi adına, Bursa Büyükşehir Belediyespor kulübümüzün hem Efeler Liginde mücadele eden voleybol takımına hem de Kadınlar Basketbol Liginde mücadele eden basketbol takımına ‘Sırt Forma’ sponsoru olduk. Neden ‘Sırt Forma’ reklamı derseniz; her zaman Bursaspo’run ve nezdinde Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’ın arkasında ve yanında durmaktan mutlu olduğumuzu belirtmek isteriz. Her iki takıma şahsım ve Mobiliyum adına başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Büyükşehir Belediyespor Kulübü yönetim kurulu üyesi Ömer Cihat Bay ise, “Kulüp olarak bizim amacımız Bursa’daki her kesime spor yaptırmak. Yetiştirdiğimiz sporcularla başarılar kazanmak” dedi.