Beşiktaş Kadın Futbol Takımı sponsoru Vodafone, #BenVarım etiketiyle yayınladığı reklam filmiyle herkesi bu yıl Dünya Kadınlar Günü kapsamında 7 Mart tarihinde düzenleyeceği Vodafone Kupası’na davet ediyor.

Beşiktaş Kadın Futbol Takımı ile Atlético Madrid Kadın Futbol Takımı arasında Vodafone Park’ta oynanacak ve girişlerin ücretsiz olacağı maça davetiye niteliğindeki filmde söz Beşiktaşlı futbolcu Başak Gündoğdu’ya bırakılıyor.

Amaç odaklı şirket olma hedefiyle herkesi kucaklayan bir dijital toplum yaratılması için çalıştıklarını belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, “Kadınların geride bırakılmadığı, dijital teknolojilerle daha fazla söz sahibi oldukları, her alanda seslerini duyurabildikleri ve daha eşit imkânlara sahip oldukları bir dünyayı destekliyoruz” dedi. Toplumda yerleşik olan ve spora da yansıyan cinsiyetçi yapının değişmesi gerektiğini düşündüklerini ve toplumun genelinde erkeklere biçilmiş rol tanımlarında kadınların da yerinin olduğuna ve bunun cesaretle ön plana çıkarılması gerektiğine inandıklarını söyleyen Aksoy, “Kurulduğu günden bu yana Beşiktaş Kadın Futbol Takımı’nın destekçisiyiz. Bu güven ve inançla düzenlediğimiz Vodafone Kupası ile kadın futboluna dikkat çekmek istiyoruz. Ayrıca, maça gelen her bir kişi için Beşiktaş Kadın Futbol Takımı altyapısına destek olacağız. 7 Mart’ta oynanacak maçta her iki takıma da başarılar diliyoruz. Bu özel maça tüm futbolseverleri bekliyoruz” diye konuştu.

KÜNYE

  • Reklamveren: Vodafone Türkiye
  • Reklam Ajansı: C-Section
  • Prodüksiyon Şirketi: Autonomy
  • Yönetmen: Ferit Hatipoğlu