Sponsorluk anlaşması Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner ile bir araya gelen Beypazarı Maden Suyu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Niyazi Ercan arasında imzalandı.

Ankaragücü  “Spor Toto Süper Lig 2019-2020 Cemil Usta sezonunda mücadele edecek olan kulübümüz, yeni sezon ile ilgili yapmış olduğu sponsorluk anlaşmalarına Ankara’nın güçlü markalarından Beypazarı Maden Suyu’nu da dahil ederek, bu kuruluş ile 1 yıllık anlaşmaya vardı” ifadeleri ile kamuoyuna duyurdu.

Ali Niyazi Ercan imza sonrası yaptığı açıklamada, “Ankara’nın iki büyük markasını aynı çatı altında buluşturmaktan dolayı çok mutluyum. Mehmet Yiğiner’in de vermiş olduğu emekleri ve mücadeleleri gören ve bilen biri olarak, bu kulübe destek olmak bizim için bir şereftir. Umarım Ankaragücü son 3 yılda elde ettiği başarılara devam eder ve elde ettiği 2. Lig ve 1. Lig Şampiyonluklarına müthiş taraftarıyla Süper Lig Şampiyonluğu’nu da dahil ederek, ne kadar güçlü bir camia olduğunu herkese gösterir” dedi.

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner de “Kendilerine desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Ankara’nın iki büyük markası Ankaragücü ve Beypazarı Maden Suyu arasında yapılan bu anlaşma camiamız için hayırlı olsun. Yeni sezonda da sponsorluk anlaşmalarımıza devam edeceğimizin bilgisini aktarmak istiyorum” şeklinde konuştu.