Dünyanın ilk tokenize şirketlerinden biri olan GM Bilişim, GMCOIN Projesi ile Beşiktaş Aygaz Hentbol Takım’nınn forma sırt sponsoru oldu.

Sponsorluk anlaşmasının lansman töreni, Taraftar ve Süleyman Seba ile Akatlar Tesislerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bilgihan Sürmen ve GM Bilişim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Demirci’nin katılımıyla Vodafone Park’ta gerçekleştirildi.

Bilgihan Sürmen: “Göreve geldiğimizden beri Türkiye’nin alanında öncü ve kıymetli markalarıyla iş birliği ve sponsorluk anlaşmaları imzaladık. GM Bilişim ile Beşiktaş Aygaz Takımımızın forma sırt sponsorluğu konusunda anlaşmaya vardık. GM Bilişim’e Kulübümüze vermiş oldukları destek nedeniyle teşekkür ediyor, anlaşmanın iki taraf için hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

GM Bilişim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Demirci: “Türkiye’nin en köklü spor kulübü Beşiktaş JK ve dinamik, başarılı hentbol takımlarından biri olan Beşiktaş Aygaz Erkek Hentbol Takımı ile yaptığımız sponsorluk anlaşmasının her iki tarafa da hayırlı olmasını dilerim. Sponsorluk anlaşmasının gerçekleşmesinde gayretleri bulunan Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Bodrum Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Uğur Özçayır ve Yönetim Kurulu Üyesi Av. Ömer Reşad Kayran’a teşekkür ederim.”