Marmarbirlik Yönetim Kurulu üyeleri Bursaspor’un Özlüce Tesislerinde Bursaspor yönetim kurulunu ziyaret etti. Bu ziyarette forma göğüs sponsorluğu da konuşuldu.

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı ve yöneticiler Mustafa Oran, Osman Malakçı, Halil Özyürek, Ahmet Eraslan’ın da hazır bulunduğu ziyarette Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa, Yönetim Kurulu üyeleri Şevket Karagöz ve Osman Bostancı ile birlikte Yönetim Kuruluna başarı dileklerini iletti.

Başkan Recep Bölükbaşı yaptığı açıklamada Marmarabirlik Yönetim Kurulu’nun yapmış olduğu ziyaretten dolayı çok mutlu olduklarını ifade etti. Bölükbaşı: “Geçtiğimiz hafta sizleri ziyaret etmiştik. Bursaspor ve Marmarabirlik markalarının değerlerini konuşmuştuk. Bu ziyaretleri sık sık yapmak istiyoruz. Ancak bu sezon kongre, kamp ve transfer dönemi nedeniyle vakit bulamadık. Bu ziyaretleri diğer kurumlar ile de yapmak istiyoruz. Bursa’da ne kadar sanayici ve işadamı varsa Bursaspor için ne yapabiliriz konusunu görüşeceğiz. Marmarabirlik geçtiğimiz yıllarda da kesintisiz kulübümüzün gerek altyapısı ve gerekse profesyonel takıma sürekli zeytin, zeytinyağı ve bakliyat hibe ettiler. Şahsınızda sizlere ve 32 bin üreticinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa ise yaptığı açıklamada 32 bin üretici ortağıyla birlikte Bursaspor’a destek vermekten dolayı çok mutlu olduklarını belirtti.

Asa ziyarette yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı; “Geçtiğimiz hafta Sayın Başkanımız Genel Müdürümüz ile birlikte ziyaret gelmişti. Bu ziyaretten dolayı çok mutlu olduk. 32 bin üretici ortağımız adında sevindirici durum söz konusu. Başkanımız Recep Bölükbaşı Kasımpaşa maçında jest yaptı. Daha sonra Sivasspor maçında da Bursaspor’un göğsünde yer aldık. Hem Kasımpaşa hem de Sivasspor maçlarında 32 bin üreticimizin manevi desteğinin sahaya yansıdığını ve başarıyla sonuçlandığını gördük. Güç birlikteliği takıma yansıdı.   Marmarabirlik Bursa markası. Bursa’da Türkiye’nin ilk 500’ünde yer alan çok sayıda fabrika olmasına rağmen Bursaspor’a sahip çıkılmaması gerçekten çok üzücü. Biz Bursaspor’a desteğe her zaman hazırız. 32 bin ortağımız adına Bursaspor’un forma göğüs reklamında yer almaktan onur duyacağız dedi.

Recep Bölükbaşı ve yöneticiler Mustafa Oran ve Osman Malakçı, Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa ve yöneticiler Şevket Karagöz, Osman Bostancı’ya Bursaspor forması ve atkısı hediye etti.

 

PEKİ NE KADAR PARA KAZANILACAK?

Marmarabirlik’in sezon sonuna kadar 1 milyon 250 bin TL ödeyeceği konuşuluyor.

Marmarabirlik’in ne zaman hangi koşullarda Bursaspor’a forma sponsoru olacağı konusu önümüzdeki dönemde netleşecek. Bizler de haberleri paylaşamaya devam edeceğiz.

Musisi için paylaş 🙂