Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, yeni sezonda da Fenerbahçe’nin resmi giyim sponsorluğunu üstleniyor.

2015-2016 sezonunda Fenerbahçeli futbolcular, seyahatlerinde ve etkinliklerde Kiğılı imzası taşıyan takım elbiseleri kullanacaklar.

Kiğılı, futbolculardan teknik ekibe, sağlık ekibinden menajerlere kadar tüm ekip için 120 adet takım elbise hazırladı. Kiğılı, tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Fenerbahçeli futbolcular, bulundukları tüm ortamlarda, Kiğılı’nın takım elbiselerini giyecekler. Uzun ve yorucu seyahatlerde oyuncuların rahat etmesini sağlayacak şekilde yapılan tasarımların, etkinliklerde ise dinamik, fit görünümlerine vurgu yapılıyor.

Yeni sezon fotoğraf çekimi ise Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Kendileri için tasarlanan, Kiğılı imzalı takım elbiseleriyle objektiflere poz veren futbolcular keyifli anlar yaşadı.

Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, 1938 yılında erkekler için kumaş satışı amacıyla kurulmuştur. Üretime ilk kez 1965 yılında geçmiş; 1969 yılında ise Beyoğlu’nda ilk mağazasını açmıştır. Kiğılı, bugün Türkiye genelinde 66 ilde, 226 mağaza; yurt dışında Avusturya, Fransa, İran, Irak, Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Kazakistan ve Çin’de 28 mağaza, 9 corner olmak üzere toplam 37 Kiğılı mağazasıyla hizmet vermektedir.

Her yaştan erkek için her gün en konforlu giyim deneyimi yaşatmayı amaçlayan Kiğılı, aralarında Yılın Perakende Kuruluşu, Yılın Teknoloji Uygulaması, Vitrin Tasarım Birincilik Ödülü, Müşteri Hizmetlerinde Üstün Başarı Ödülü, Alışveriş Merkezlerinde En Çok Tercih Edilen Erkek Giyim Markası, İnsana Saygı Ödülü’nün de olduğu pek çok ödüle layık görülmüştür.

Fenerbahçeliysen paylaş 😀