Little Caesars, Türkiye’nin kadın oyunculara özel ilk ve tek espor organizasyonu olan Zula Kadınlar Ligi’nin üçüncü sezon isim sponsoru oldu. Üçüncü sezonuyla Zula severlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Zula Kadınlar Ligi, yeni sezonunda lig formatında olacak ve her takım birbiriyle bir defa karşılaşacak. Takımlar lig sıralamasına göre turnuva ağacına yerleşecek. Sekiz takım, altı hafta boyunca 50 bin TL’lik ödül havuzu için mücadele edecek. Toplamda 56 karşılaşmaya sahne olan lig karşılaşmaları, Zula Oyun Espor YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Çelebi Gıda A. Ş. ve Little Caesars Pazarlama Direktörü Pelin Çiftçioğlu konuyla ilgili olarak şunları aktardı: “Esporda her beş oyuncudan sadece biri kadın. Sanal ortamdaki dil de bu sonuca bağlı olarak son derece cinsiyet ayrımı yapıyor. Bütün bunların hızla değişmesi ve cinsiyet dengeli bir espor dünyası geliştirmemiz gerekiyor. Türkiye’nin kadın oyunculara özel ilk ve tek espor organizasyonu olan Zula Kadınlar Ligi üçüncü sezonunun isim sponsoru olmaktan çok mutluyuz. Önümüzdeki dönem de bu alanda yeni yatırımlar yapmaya devam edeceğiz. Zula Kadınlar Ligi’nin yeni sezonunda mücadele verecek esporculara Little Caesars ailesi olarak başarılar diliyoruz.”

Sponsorluk kapsamında Little Caesars’ın Zula Gamer menüsünü www.littlecaesars.com.tr üzerinden satın alan pizzaseverler, kendilerine gönderilen promosyon kodlarıyla oyunun farklı aşamalarında kullanabilecekleri Zula Altın kazanıyor. Bu sezon için menülerde kazanılabilecek maksimum ödül ise 100 bin Zula Altına yükseltildi.