Uluslararası doğrudan satış şirketi Qnet, teniste dünyanın bir numaralı sporcularından olan Martina Hingis ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

E-ticaret ile doğrudan satışı birleştiren ve 167 ülkede faaliyet gösteren Qnet, spor endüstrisiyle ortak çalışmalar yapma vizyonu çerçevesinde ünlü tenisçi Martina Hingis ile sponsorluk anlaşması imzaladı. QNET, bu önemli işbirliğini, Dubai’de yapılan imza töreniyle duyurdu.

Martina Hingis, sponsorluk anlaşması çerçevesinde QNET’in tanıtım ve pazarlama organizasyonlarının marka elçisi oldu. Efsane tenisçi 2015 yılı sonunda Hindistan’da düzenlenecek olan Şampiyonlar Tenis Ligi boyunca firmanın ürünlerine özel çalışmalarda yer alacak.

KARİYERİ BOYUNCA KARŞILAŞMALARININ YÜZDE 82’Nİ KAZANDI

Tenis dünya sıralamasında Eylül 2015 itibarıyla 2. sırada yer alan Martina Hingis, 30 Eylül 1980 tarihinde Slovakya’nın Kosice kentinde dünyaya geldi. 18 yaşına gelmeden 1998 yılının Haziran ayında tenis dünya sıralamasında 1. sıraya yükselen efsane tenisçi, Milli Takımlar düzeyinde ise İsviçre’yi temsil etti. 1996 Atlanta Olimpiyatları’nda da mücadele eden Hingis, kariyeri boyunca 49 kez WTA (Kadınlar Tenis Birliği) Turnuvası şampiyonu olurken 1 kez de

ITF (Uluslararası Tenis Federasyonu) Turnuvası kazandı. Başarılı sporcu, tenis hayatı boyunca çıktığı 453 karşılaşmanın 373’ünü kazanarak %82.34’lük galibiyet yüzdesi elde etti.