Türk basketbol tarihinin en köklü işbirliklerinden birine imza atan Pınar, 14 Mart 2018 Çarşamba günü saat 20.00’de Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’nda oynanacak PAOK maçında Karşıyaka taraftarını yeşiliyle kırmızısıyla hep birlikte “KafKafla”maya davet ediyor.

Çocukların ve gençlerin spor yapmasını teşvik etmek ve sağlıklı bir nesil yetiştirmek için yola çıkan Pınar, Karşıyaka basketbol şubesine olan desteğini 20 yıldır sürdürüyor.

1998 yılında başlayan sponsorluk anlaşmasının 20. yılında FIBA Şampiyonlar Ligi mücadelesine başarılı bir grafikle devam eden Pınar Karşıyaka için hazırlanan “Kafkafla” kampanyası, 14 Mart Çarşamba günü oynanacak PAOK maçında taraftarla birlikte coşkuyla tanıtılacak. Müsabakaya özel olarak hazırlanan Pınar, taraftarlara dağıtılacak özel hediyeler, ürün tadımları, reklam filmi gösterimi ile salonda büyük bir coşku yaratacak.

Hep birlikte KafKafla!

20. yıla özel hazırlanan kampanya için hazırlanan reklam filminde Pınar Karşıyaka’nın ünlü basketbol oyuncuları ve gerçek taraftarlar yer alıyor. Karşıyaka’nın akıllara kazınan geleneksel Kaf Sin Kaf sloganından yola çıkan kampanyada coşku ve birliktelik duygusu öne çıkıyor. 5PCA imzası taşıyan film, Pınar Karşıyaka taraftarını yeşiliyle kırmızısıyla hep birlikte “KafKafla”maya çağırıyor.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂