2015 yılından itibaren Galatasaray‘ın forma sırt sponsoru olan Garenta, hazırladığı micro siteyle, Galatasaraylı müşterilerine araç kiralamada yüzde 20 indirim imkânı sunuyor.

Yaklaşık 3 yıldır gerçekleştirdiği sponsorluk anlaşması ile Galatasaray Spor Kulübü’nün yanında olan Garenta, araç kiralama yapan Galasaraylı’lara yüzde 20 indirim imkânı sunuyor.

Anadolu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren yeni nesil araç kiralama markası Garenta, 2015 yılından itibaren devam eden Galatasaray forması sırt sponsorluğunu farklı bir platforma taşıyor. Garenta hazırladığı micro siteyle, Galatasaraylı müşterilerine araç kiralamada yüzde 20 indirim imkânı sunuyor. Ayrıca, bu micro site üzerinden araç kiralama yapan taraftarların ödedikleri ücretin yüzde 10’u Galatasaray Spor Kulübü’ne aktarılıyor, böylece taraftarlar hem cazip koşullarla araç kiralarken hem de takımlarına destek oluyorlar.

Garenta, Galatasaray’ın deplasman maçlarının olduğu illerde de özel fiyat kampanyaları ile taraftara destek olmaya devam edecek.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂