Engelli, yaşlı ve bakıma muhtaç kişilerin kendileri için gerekli olan ürün, teknoloji ve hizmetlere daha kolay ulaşmalarını sağlamak amacıyla İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen EYAF EXPO ziyaretçi akınına uğradı. Milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilen fuarda yer alan Arnavutköy Belediyesi, standında Ampute Milli Takımı oyuncuları Feyyaz Gözüaçık ve Serkan Dereli ile Ampute Teknik Direktörü Uğur Özcan‘ı ağırladı. Ziyaret sırasında çarpıcı açıklamalarda bulunan Özcan, “Bizim gerçekten sponsorluklara ihtiyacımız var. Firmalar sponsor olma konusunda nazlanıyor” dedi.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası’nda birinciliği göğüsleyen Ampute Futbol Milli Takımı’nın Teknik Direktörü Özcan, stantta yaptığı açıklamada sponsorluk çağrısında bulundu. Özcan, “Bizim gerçekten sponsorluklara ihtiyacımız var. Şampiyonluğu kazandığımız sıcak dönemde sponsorlarımız vardı ama şu anda firmalar ‘Sponsor olalım mı olmayalım mı’ diyerek nazlanıyor. Firmalarımızın Avrupa Şampiyonu olan Ampute Futbol Milli Takımı’mıza sahip çıkmalarını istiyoruz” dedi.

Başaracaklarına inanarak Avrupa Ampute Futbol Şampiyonu olduklarını söyleyen Ampute Milli Takımı oyuncusu Serkan Dereli ise engelli çocuklara örnek olabilmenin mutluluğunu yaşadığını belirtti.

Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı da fuarda yer alarak gençlerle ve engelli vatandaşlarla yakından ilgilendi.

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂