Under Armour Longest Night /Run or Ride‘ın beşincisi, Çekmeköy Belediyesi iş birliği ile 23 Aralık 2017 Cumartesi gecesi Çekmeköy, Taşdelen Ormanları’nda gerçekleşecek.

İleri teknoloji kullanılarak üretilen ürünleri ve tasarımlarıyla spor tutkunlarının beğenisini kazanan Under Armour, Türkiye‘yi Gece Koşuları ile buluşturmaya devam ediyor. Ulusal ve uluslararası spor organizasyonları düzenleyen Uzunetap‘ın iş birliğiyle düzenlenen yarışta, eş zamanlı gerçekleşecek koşu ve bisiklet dallarında 5 farklı kategori bulunuyor. Zorlu parkuru ve keyifli ortamı ile farklı bir deneyim sunan Under Armour Longest Night Run or Ride 23 Aralık’ta gerçekleşecek.

Unutulmayacak bir spor deneyimi yaşatan Under Armour Longest Night, 8K ve 20K iki parkurda koşu, 45K ultra maraton, 30K ve 45K bisiklet olmak üzere 5 ayrı kategoride gerçekleştiriliyor. Saat 20.45‘te başlayacak yarışlar öncesinde katılımcıların kit dağıtımı, malzeme kontrolü ve son hazırlıkların tamamlanması için 18:00-20:00 arasında başlangıç noktasında bulunması gerekiyor.
Çekmeköy Belediyesi‘nin desteği ile gerçekleştirilecek Under Armour Longest Night/Run or Ride’da sağlık sponsoru Acıbadem ve zaman sponsoru Garmin‘in yanı sıra n11.com, Zubizu, gibi önemli destekçiler, farklı sürprizler ile yer alacak.

23 Aralık Cumartesi günü gerçekleşecek Under Armour Longest Night/Run or Ride’a katılarak bu eşsiz deneyimi yaşamak isteyenler, www.uagecekosulari.com adresinden, yarışma gününe kadar kayıtlarını tamamlayabiliyor.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂