Trabzonspor, TED Trabzon Koleji ile 2019-2020 sezonu sonuna kadar sürecek Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Stadyumu’nda bulunan “Yavru Fırtına” tribününün isim sponsorluğu anlaşması imzaladı. İlgili tribün “TED Trabzon Koleji Yavru Fırtına Tribünü” olarak adlandırılacak. Anlaşma bedeli açıklanmadı.

 

TED Trabzon Koleji’nin Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı M. Niyazi Akdaş, bu sponsorluk anlaşmasının hem kendileri hem de camia tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandığını belirterek, “Bizler TED Koleji olarak okulumuzda geleceğin bilim insanları, sanatçıları ve başarılı bireylerini yetiştirmenin yanında başarılı sporcuların da yetişmesini ümit ediyoruz. Bu anlamda Trabzonumuzun bağrından çıkmış, tarihe efsaneler yazdırmış, sadece takımı ile değil taraftarı ile de çok değerli olan Trabzonspor’a destek olmanın boynumuzun borcu olduğunu düşünüyorum. TED Trabzon Koleji olarak şahsım ve okulum adına takımımıza başarılar diliyorum” dedi.

Trabzonspor, Akyazı stadında minik taraftarlara özel bir tribün oluşturdu. Yavru Fırtına Tribünü’nden kombine alacak taraftarlara, maç öncesi seremoniye katılma hakkı ve forma gibi hediyeler verilecek. Yavru Fırtınalar, ayrıca, bu tribüne özel olarak hazırlanan oyun salonunda yer alan Play Station parkurlarında keyifle zaman geçirecek.

Bordo-Mavili minik taraftarlar için hazırlanan 1250 koltuk kapasiteli Yavru Fırtına Tribünü’nde oyun, eğitim ve eğlence alanları yer alıyor. Bu tribünden kombine alacak minik taraftarları ayrıca özel etkinliklere, maç öncesi seremonisine katılma şansı ve TS Club indirimleri gibi çeşitli ayrıcalıklar da bekliyor.

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?