Turkish Airlines Euroleague’in 15.yıldönümü kapsamında Fenerbahçe Ülker Sports Arena’da bir etkinlik düzenlendi.

Toplantıda Turkish Airlines Euroleague Başkanı ve CEO’su Jordi Bertomeu’nun yanı sıra Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü İrfan Önal, Türk Hava Yolları CEO’su Temel Kotil, Fenerbahçe Ülker Başantrenörü Zeljko Obradovic, Avrupa basketbolunun efsane isimlerinden Theodoros Papaloukas ile Anadolu Efes, Fenerbahçe Ülker, GalatasarayLiv Hospital ve Beşiktaş İntegral Forex kulüp temsilcileri, basın mensupları ve davetliler katıldı.

“THY ile Sponsorluğun Uzun Yıllar Devam Etmesini Diliyoruz”

“2010 yılında Türk Hava Yolları, Euroleague’in sponsoru oldu ve o noktadan itibaren de 2020’ye kadar devam eden yolculuğumuz başladı. Euroleague’e bu sponsorluk, büyük bir katkı verdi. Kendilerine bu destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu yıl Final Four için bir çok sponsor partner bize katıldı. Önümüzdeki yıl da bunun artarak devam edeceğini düşünüyorum. Sadece sponsor ve reklam anlamında değil, yerel dillerde de bu haberlerin basketbolseverlere ulaşmasına önem veriyoruz.”

1481058

“Euroleague’e Ev Sahipliği Yapmaktan Çok Mutluyuz”

“Euroleague’e sponsor olduğumuz için çok mutluyuz. 2020 senesi ülkemiz için çok önemli bir yıl. Türkiye’nin 2023 ile ilgili planları var. Bu nedenle biz sponsorluğumuzun 2020’yi de aşacağını düşünüyoruz. Euroleague, basketbol açısından en iyi lig durumunda. Biz, bir havayolu şirketiyiz ve inşalara da hizmet sunuyoruz. Basketbolun değerini iyi biliyoruz. Sporda her zaman iyi olan iyi çalışan kazanıyor. Şimdi önümüzde Madrid’de düzenlenecek Final Four organizasyonu var. Ben başta Fenerbahçe Ülker olmak üzere herkese başarılar diliyorum. Euroleague’e ev sahipliği yapmaktan çok mutluyuz”

 

Kaynak: Eurosport