Bu yıl ikincisi düzenlenecek Uluslararası İstanbul Çay Festivali, 5-6 Mayıs tarihlerinde Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü’nde Doğadan’ın ana sponsorluğunda gerçekleşecek.

Geçen yıl ilki düzenlenen ve yaklaşık 10 bin kişinin katılımı ile gerçekleşen Uluslararası İstanbul Çay Festivali, bu yıl 5- 6 Mayıs tarihlerinde Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü’nde çay severlerle buluşuyor. Tekrar ana sponsor olan Doğadan, içtenliği ve mütevazi duruşu ile son zamanların en çok sevilen sanatçısı Kalben ile çay severleri keyifli bir sohbetle bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Hızlı yükselişi, hayat felsefesi, edebiyata olan ilgisi, farklı müzik tarzı ile özellikle genç kitlenin beğeni ile takip ettiği Kalben, Doğadan’ ın konuğu olarak 6 Mayıs Pazar günü 15:00′ da festival sahnesinde yer alacak.

Çayın iyiliğinden, doğallığından, renginden ve sıcaklığından yola çıkılarak şekillenen festival bu yıl ziyaretçilere Hıdırellez konsepti ile renkli bir atmosfer sunuyor. Etkinlikler, dans gösterileri, yarışmalar ve konserler ile eğlence yanı sıra çaya dair sohbetler ve workshoplarla çay kültürü üzerine keyifli deneyimler katılımcıları bekliyor.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂