Bu yıl Ceylan İnşaat ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Altın Palmiye Ödülleri’nin kazananları açıklandı.

Hande Yener, Soner Sarıkabadayı, Barış Arduç, Elçin Sangu, Ahmet Kural ve Murat Cemcir, halk oylaması sonucunda farklı dallarda birinciliğin sahibi oldu. 7 Mayıs Pazartesi günü Özge Ulusoy’un sunacağı törende  ödüller sahiplerine takdim edilecek.

Ödüller kapsamında 28 kategoride sinema, televizyon ve müzik alanında adaylar kıyasıya yarıştı ve internet sitesi ‘www.altinpalmiye.com’ üzerinden oyların kullanıldığı ödüllere rekor düzeyde katılım gerçekleşti. Her IP’den bir defa oy kullanılan ödül kategorileri için 2 milyon 643 bin 162 oy atıldı.

Türkiye Altın Palmiye Ödülleri’nin bu yıl ana sponsorluğunu ‘Zer’ markasıyla üstlendiklerini söyleyen Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, ülkemizdeki sanatçıları destekleyen böyle önemli bir projede yer almaktan duydukları mutluluğu dile getirdi. Ceylan, “Uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilen böylesine önemli bir organizasyonda yer almak bizim için çok kıymetli. Halk oylaması sonucunda 28 farklı kategoride ödül alan isimler ve yarışmadaki diğer isimler, halkın severek takip ettiği isimler. Bu nedenle halkın sevgisini kazananmış isimlerle aynı platforma olmak çok önemli. Bu nedenle Ceylan İnşaat Ailesi olarak, böylesine büyük bir ekibin içinde yer almaktan oldukça mutluyuz” dedi.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂