Reklam dünyasının en geniş kapsamlı, en profesyonel futbol organizasyonu olan ReLiga, Kristal Elma ile yoluna devam edecek.

Bu yıl, özel olarak tasarlanan Kristal Elma ReLiga kupasıyla ödüllendirilecek olan prestij liginde kazananlar Türkiye’deki en büyük reklam ajansları ve yapım şirketlerini bir araya getirerek iş stresinden uzaklaşmalarına yardımcı olacak.

Türkiye’nin en yaratıcı isimlerinin her yıl heyecanla beklediği reklam dünyasının futbol ligi ReLiga, ‘Kristal Elma ReLiga‘ oldu. Türkiye’nin en önemli kreatif, medya, dijital ve prodüksiyon ajanslarının katıldığı futbol turnuvası kapsamında reklam ajansları ve yapım stüdyoları çalışanlarından oluşan takımlar bu yıl da kıyasıya rekabet ediyor. Kristal Elma ReLiga, 30 takımın katılımıyla İstanbul Seyrantepe 700. Yıl Parkı Halı Saha’da gerçekleştiriliyor.

ReLiga, bu alandaki en geniş kapsamlı, en profesyonel futbol organizasyonu olma özelliği taşıyan bir prestij ligi. Reklamcılar Derneği tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin en önemli yaratıcılık ve pazarlama etkinliği olarak kabul edilen Kristal Elma ile yoluna devam eden ReLiga, sektör çalışanlarının motivasyonunu artırıyor, yaratıcılığını besliyor.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂