Ceylan İnşaat, Yalıkavak 23 Nisan Çocuk Şenliği kapsamında down sendromlu çocukları Down Plaj Futbol Festivali ile
bir araya
getirecek.
Bodrum Yalıkavak’ta gerçekleştirilecek olan Uluslararası Down Plaj Futbol Festivali, 23 Nisan Çocuk şenliği kapsamında down sendromlu çocukları bir araya getirecek. Uluslararası Down Sendromlu Federasyonu (UDF) tarafından organize edilen ve Ceylan İnşaat’ın da sponsorları arasında yer aldığı ve tüm gün sürecek plaj futbolu festivali renkli turnuvalara da sahne olacak.

Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan; “İş yaşamı dışındaki tüm değerlerimize önem veriyoruz. Spor, sanat, kültür, eğitim ve sosyal sorumluluk projeler gibi değerlerimize her zaman elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Down Sendromlu çocuklarla gerçekleştirdiğimiz projeler ise bizim en hassas olduğumuz konulardan biri ve Ceylan İnşaat olarak bu çalışmanın içerisinde yer almaktan gurur duyuyorum” dedi.

Muammer Ceylan ayrıca, “23 Nisan’da Down Sendromlu çocuklarımızla birlikte olmaktan son derece mutluluk duyacağız. Tüm kamuoyu ve basınımızı da bu güzel projeyi desteklemek üzere Bodrum Yalıkavak’a davet ediyoruz” dedi.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂