Gelecek dönem Şampiyonluk Ligi’nde mücadele edecek BAUSuperMassive, önde gelen hava yolu şirketlerinden Türk Hava Yolları ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

BAUSuperMassive‘ın oyuncuları, anlaşma sonrası sosyal medya hesaplarından THY logosuyla fotoğraflar paylaştıHer gün daha da büyüyen espor dünyası, ciddi sponsorluk anlaşmalarına sahne olmaya devam ediyor. Dünyanın önde gelen şirketleri, pastadan pay alabilmek için sektöre takım kurmanın yanı sıra sponsorluk anlaşmaları yaparak da girme yolunda ilerliyor. Bu tarz büyük anlaşmaların bir örneği de yakın zamanda ülkemizde yaşandı. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen hava yolu şirketlerinden Turkish Airlines, Şampiyonluk Ligi ekiplerinden BAU Super Massive’in sponsoru oldu. SUP, aynı zamanda Tahincioğlu ile de sponsorluk anlaşması imzaladı.

Geçtiğimiz mevsim TBF’de yer alma başarısı gösteren ancak şampiyonluğu güçlü rakibi 1907 Fenerbahçe Espor’a kaptıran BAU Super Massive, bu yıl aynı hüsranı yaşamak istemiyor. Sezon öncesi üç yerli oyuncusu fabFabulous, Stomaged ve Zeitnot ile sözleşme yenileme yoluna giden ekip, bu isimlerin yanına Koreli yıldızları takviye etti. Orta koridora NA LCS tecrübesi bulunan GBM’i getiren SUP, destek pozisyonu için ise LCK’den SnowFlower’ı transfer etti. Kaliteli oyunculardan oluşan bir kadroya sahip olan BAUSuperMassive, bu önemli sponsorluk anlaşmalarıyla her anlamda güçlü bir takım haline geldi diyebiliriz. Türk Hava Yolları ve Tahincioğlu ile yapılan anlaşmanın detayları ise şu an için belli değil.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂