Spor

Bahçeşehir Üniversitesi Super Massive’in İsim Sponsoru Oldu!

Yazan: Anasponsor

Bahçeşehir Üniversitesi, Hakan Baş’ın kurucusu olduğu şampiyon  e-spor takımı Super Massive’in isim sponsnoru oldu. Anlaşma sonrasında takımın logosu değişi, yeni isim BAU SUPER MASSIVE!

Bahçeşehir Üniversitesi eSpor dünyasında Türkiye’ de bir ilki gerçekleştirerek eSpor bursu çıkarmıştı. Bu aktivitesini de League of Legends Türkiye’nin en güçlü takımlarından olan Super Massive’ in isim sponsoru olarak pekiştirdi. Anlaşmanın kaç yıl olduğu ve bedeli açıklanmasa da bu hamlelerin büyük kurumlar tarafından da takip edileceğini öngörebiliriz.

Tanıtım Videosu: 

 

Super Massive, geçtiğimiz sezon Ülker ile ana sponsorluk anlaşması imzalamıştı. Aynı şekilde Intel’de forma kol sponsoruydu. Ülker ve Intel, 27 Mart tarihinde takımın sosyal medya hesapları üzerinden yapılan güncellemede sponsorlar arasında yer almıyor.

 

Yeni sponsorlar arasında Hakan Baş’ın yeni girişimi olan Groop App bulunuyor. Groop, aynı konuda konuşmak isteyen insanları süre ve kişi sınırlı groop’larda buluşturan yeni nesil bir sosyal medya uygulaması. Diğer sponsorlar ise Redbull ve Twitch.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂 🙂

Hakkımızda

Anasponsor

Türkiye'nin ilk 360° Sponsorluk Ajansı. Sponsor Nasıl Bulunur? hızlıca yardımcı olalım. Sponsorluk Raporunuzu hazırlayalım. Sponsorluk Dosyanızı oluşturalım.