Beşiktaş, sporcu içeceği olan Hardline ile sponsorluk anlaşması imzaladı. BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleşen sponsorluk anlaşması töreninde; Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve Hardline Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Taşhan ile Beşiktaş futbolcuları Atınç Nukan ve Marcelo Guedes yer aldı.

Sporcu beslenmesi üzerine faaliyet gösteren Hardline firması ile yapılan anlaşmanın lansmanı BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

Fikret Orman burada yaptığı açıklamada, “Gecikmiş bir program bu, daha evvel yapacaktık. Bu zamana kadar ürünü test etmiş olduk. Kulübümüz birçok sponsorluk yapıyor ve bugün de Hardline bizim yeni sponsorumuz” diye konuştu.

Orman “İşbirliği yapan kurumlar da mutlu oluyor. Kemal bey bu sene bunları bedavaya verdi ama seneye para verecek.” şeklinde esprili bir konuşma yaptı. Fikret Orman, “Bu içeceğin enerjisi bize inşallah UEFA kupasını da getirir” dedi.
Hardline Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Taşhan ise, “Türk sporunun ve sporcusunun destekçisi olmak için bu yola çıktık. Milli gururumuz olan Beşiktaş ile tüm spor branşlarıyla alakalı sponsorluk anlaşması yaptık. Büyük heyecan, mutluluk ve gurur duyuyoruz” açıklamasını yaptı. “Böyle bir markayla şampiyonluklara beraber imza atmayı umuyoruz. Çok güzel günler göreceğimize inanıyorum” dedi.

 

Toplantı da ayrıca Başkan Fikret Orman gündeme ait açıklamalarda bulundu.

Fikret Orman hem lig hem Avrupa şampiyonluğunu istediklerini söyleyerek “İstedikçe Allah verir. Kupaların hepsini istiyoruz. Niye bir tercihte bulanayım ki, UEFA Kupası’nı da lig şampiyonluğunu da istiyoruz. Bizim işimiz Beşiktaşlıları, sporseverleri mutlu etmek. Allah da nasip etsin.Çocukları da görüyorsunuz çalışıyorlar, uğraşıyorlar, kulüpleri için formalarını ıslatıyorlar. Onların da başkanı olduğum için ayrı gurur duyuyorum. Allah nasip ederse ikisini de alacağız.” dedi.

Lyon’da Beşiktaşlı taraftarların takımlarını yalnız bırakmayacağını belirten Başkan Orman, “Lyon’da 20-25 bin civarında Beşiktaşlı taraftar olacak. Bizim talebimiz olmadı. Lyon Kulübü, Avrupa’da yaşayan Beşiktaşlılara 17 bin kişilik tribün açtı. Biletler bir saat içinde satılmış. Bize de 3 bin civarında bilet verildi. Talep o kadar fazla ki, 17 bin kişilik biletler bir saat içinde satılınca taraftarlar, diğer bölümlerden almaya başlamış. Lyon Kulübü kontrollü gitmek için satışı durdurmuş. 58 bin kişi doldururduk ama şimdilik 25 bin kişide kalacağız. Maça gelecek taraftarlarımız, hepimiz Beşiktaş’ı temsil ediyoruz. Ülkemizi temsil ediyoruz. Ülkemize ve Beşiktaş’a yakışır şekilde hareket etmeliyiz. Taşkınlıktan uzak durmalı ve takımımızı desteklememiz gerektiğini unutmamalıyız” diye konuştu.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?