Basketbol Türkiye Kupası’nın isim sponsoru Royal Halı oldu! Royal Halı, Gaziantep’te gerçekleşecek 2015 TBF Erkekler Türkiye Kupası’nın isim sponsoru oldu.

Royal Halı Yönetim Kurulu Başkanı Taner Nakıboğlu, bu önemli organizasyona sponsor olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek,”Basketbola yaptığımız katkıların bu vesile ile daha da büyümesini temenni ediyoruz. Gaziantep’te oynanacak Türkiye Kupası’nda yer alacak takımlara şimdiden başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Royal Halı Türkiye Kupası Sekizli Finali 18-22 Şubat‘ta Gaziantep‘te düzenlenecek. Kupada; Anadolu Efes, Banvit, Darüşşafaka Doğuş, Fenerbahçe Ülker, Galatasaray Liv Hospital, Pınar Karşıyaka, Rönesans TED Ankara Kolejliler ve Royal’in isim sponsoru olduğu Royal Halı Gaziantep Basketbol takımlarından biri şampiyonluk ipini göğüsleyecek.

Gaziantep’in önemli simgelerinden biri olan ve kısa bir zaman içerisinde Türkiye’ye yayılan Royal Halı, 2012-2013 sezonundan beri Türkiye Basketbol Liginde mücadele eden Gaziantep Basketbol Takımının hem isim hem de forma sponsorluğunu üstleniyor. Bu sponsorluklarının yanı sıra, 18-22 Şubat’ta kurulduğu yer olan Gaziantep’te gerçekleşecek Türkiye Kupası Sekizli Finali’ne sponsor olarak bu önemli fırsatı kaçırmadılar.