Beşiktaş ile araç kiralama şirketi Europcar arasındaki sponsorluk anlaşması yenilendi.

Anlaşma doğrultusunda Europcar, 2021-22 sezonu boyunca Beşiktaş’a ulaşım desteği sağlayacak ve Europcar logosu Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı’nın şortunda yer alacak.

Vodafone Park’ta düzenlenen lansmanda, Beşiktaş Genel Sekreteri ve İcra Kurulu Başkanı Ahmet Mesut Urgancılar ile Europcar Genel Müdür Yardımcısı Serkan Demir yer aldı.

Ahmet Mesut Urgancılar: “Sponsorlarımızla iş birliklerimizi geliştirerek sürdürüyoruz. 2020-2021 sezonunda ING Basketbol Süper Ligi’nde ve Avrupa’da oynanan tüm müsabakalarda Erkek Basketbol A Takımımız Europcar logolu şortlarla mücadele etti. 2021-2022 sezonunda da Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne ulaşım desteğinde bulunacak olan Europcar’a gönülden teşekkür ediyoruz. Bu operasyonel giderlerimizin azalması açısından oldukça kıymetli bir iş birliği.”

Europcar Genel Müdür Yardımcısı Serkan Demir: “Türkiye’nin en köklü kulüplerinden biri olan Beşiktaş’ın yanında olmaktan gurur duyuyoruz. Dünya genelinde bütün kurumların oldukça zorlu bir dönemden geçtiği pandemi sürecinde Türk sporuna katkı sağlıyor olmak bizler için oldukça değerli. Vodafone Park’ta konumlandırılacak yeni Europcar ofisimizde Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne hizmet vermekten memnuniyet duyacağız. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi yeni sezonda da zaferlerle dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum.”