Ağaoğlu Şirketler Grubu, denizlerin temizlenmesi için çalışma yapacak olan Deniz Temiz Derneği TURMEPA için sponsor oldu. Sponsorluk anlaşması 2 yıl olarak imzalandı.

Deniz Temiz Derneği TURMEPA tarafından yürütülen proje kapsamında deniz temizliği için temiz deniz süpürgesi adı altında bir araç yapıldı. Proje kapsamında 2 yıl boyunca temiz deniz süpürgesi denizlerde dolaşarak çöp toplayacak ve denizleri temizleyecek. Projenin çevresi olması nedeniyle yoğun ilgi görmesi beklenirken, sponsorluk konusundaki adım Ağaoğlu Şirketler Grubu’ndan geldi.

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu’nun ilgiyle üzerinde durduğu proje için 2 yıllık bir sponsorluk üstlenirken, yapılan açıklamada Ali Ağaoğlu çevrenin temiz tutulması gerektiğine değindi. Ağaoğlu’nun ardından söz alan ve konuşma yapan TURMEPA Yönetim Kurulu Başkanı Tezcan Yaramancı ise boğazın temizlenmesi için geliştirilen bu projeye Ağaoğlu Şirketler Grubu tarafından verilen destek için sevindiklerini söyleyerek teşekkür etti.

 

Kaynak: ekonomi24.net