Uluslararası yemek kuponu firması Edenred, Satınalma Profesyonelleri ve Yöneticileri Derneği‘nin (TÜSAYDER) düzenlediği, bu sene “Geleceği Değiştir” sloganı ve “Milli Satınalma 4.0” temasıyla gerçekleştirilen 7. Türkiye Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi‘nin altın sponsoru oldu.

Yeşilköy’deki WOW Convention Center’da 2 Aralık Cumartesi günü gerçekleşen zirve, tüm dünyadan 6 binden fazla satın alma profesyonelini bir araya getirerek sektörün en büyük buluşmasına ev sahipliği yaptı.

Altın sponsor Edenred, zirve kapsamında, standında sektör profesyonelleri ile buluşarak iş dünyasına özel sunduğu çözümlerini paylaşıp bilgi ve promosyon desteği sağladı.

Dünya genelinde 43 milyonu aşkın çalışan, 750 bin firma ve kamu kuruluşu ve 1,4 milyon üye iş yerinden oluşan bir network‘ü bir araya getiren Edenred, söz konusu organizasyon ile yeni iş birlikleri için de önemli bir hamle yapmış oldu.

Edenred, TÜSAYDER’in yıl boyu yapacağı zirve ve etkinliklerde de altın sponsorluğuna devam ederek, sürdürülebilir satın almada sektör profesyonellerinin yanında yer alacak.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂