Soğuk kış günlerinin buluşma noktası olmaya aday İstanbul Winter Dream‘in önceki gün Vadistanbul‘da gerçekleşen açılışı; iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimlerini bir araya getirdi. Yapı Kredi ana sponsorluğunda düzenlenen etkinliğin Tuvana Büyükçınar ve eşi Selim Demir ev sahipliğinde yapılan açılışına Emina Sandal, Alara Koçibey ve Azer Polat da çocuklarıyla birlikte katıldı.

Çocukların açık havada buz pateni keyfi yaptığı, dev kızak rampası, atlıkarınca, kamikaze, çarpışan arabalar, kanguru, trombolin gibi lunapark klasiği eğlencelerin tadına vardığı gecede; konuklar, DJ performansıyla keyifli saatler geçirdi. Işık ve dans gösterileri eşliğinde gerçekleşen açılışta konuklar, sokak lezzetlerinden de tattı. Kışın en eğlenceli buluşmasına ev sahipliği yapan İstanbul Winter Dream, 25 Şubat’a kadar Vadistanbul’da ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.

Etkinliğin iletişim sponsoru ZUBİZU, medya sponsoru Power Fm, ulaşım sponsoru UBER, diğer sponsorları ise Vadistanbul ve A46 Organization oldu.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂