İnsanları spor ve daha sağlıklı bir yaşam için motive etmeyi amaçlayan blokzincir tabanlı uygulama Lympo, dünyanın en büyük profesyonel basketbol ligi NBA’de mücadele veren Dallas Mavericks ile bir sponsorluk anlaşmasına imza attı.

Bu üç yıllık anlaşmaya göre Lympo’nun logosu Mavericks’in antrenman formalarında yer alacak, ayrıca takımın idman tesislerinin isimleri bu üç yıllık süre ile Lympo Training Facility ve Lympo Training Court olacak.

Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban bu anlaşma hakkında şunları söyledi: “Mavericks ve Lympo, en gelişmiş teknolojiyi kullanıp insanları fitness ve sağlıklı yaşama yönlendirerek daha sağlıklı bir dünya inşa etme hedefinde aynı çizgide yer alıyor. Platform sayesinde Mavericks fanları uygulamadaki Mavericks Challenge’ları tamamlayarak ücretsiz maç bileti ve takım ürünleri kazanabilecek.

Lympo uygulaması kullanıcılarını her gün kalori yakma, spor salonuna düzenli gitme gibi fitness hedeflerine ulaşabilmeleri için teşvik ediyor ve bu hedeflere ulaştıklarında onları bu amaçla üretilmiş kripto paralarla ödüllendiriyor.

Ödül olarak kazanılan LYM tokenlar kullanıcıların daha sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlayacak mal ve hizmetlerin satın alınmasında kullanılabiliyor. Lympo’nun pazarında şimdiden 500’den fazla fitness eğitmeni var. Token sahipleri ayrıca özel diyet listeleri, kişisel tavsiyeler ve özel indirimlerden de yararlanabiliyor.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂