Gaming VC’nin en başarılı ürünlerinden Bwin ile İspanya futbolunun başarılı kulüplerinden Atletico Madrid arasındaki anlaşma uzatıldı. Yeni anlaşmaya göre Atletico Madrid’in iki yıl daha bahis partneri Bwin olacak.

2016 yılında İspanyol kulüpleriyle anlaşmalar imzalamaya başlayan Bwin, bu dönemde birçok önemli kulübün sponsoru olmuştu. Geçtiğimiz yıllarda Real Madrid’in forma sponsorluğunu dahi yapan şirket, son Avrupa Ligi şampiyonu Atletico Madrid ile olan anlaşmasını uzattı. 2020 yılına kadar devam edecek olan bu anlaşmanın ekonomik şartları açıklanmadı ama miktarın arttığı tahmin ediliyor.

Bwin yeni anlaşmayla birlikte Atletico Madrid taraftarlarına özel yeni içerikler oluşturacak. Ayrıca kulübün hem Şampiyonlar Ligi hem de lig maçlarında Bwin reklamları izleyicilerle buluşacak.

Bwin Atletico Madrid Sosyal Medya Hesaplarına Erişebilecek

Yeni anlaşma şartlarıyla birlikte Bwin, iç saha maçlarının tamamında reklamlarını sunarken, kulübün sosyal medya hesaplarına ve web sitesine de erişim sağlayacak. Burada Bwin reklamları Atletico Madrid taraftarlarıyla buluşacak. Anlaşmanın iki tarafa da katkı sağlaması bekleniyor.

Up2You Marketing aracılığıyla gerçekleştirilen bu anlaşmayı Bwin yöneticilerinden Pablo Ferreira yorumladı. Atletico Madrid gibi bir kulüple anlaşma sağlamaktan mutlu olduklarını belirten Ferreira şu şekilde devam etti: “Sürekliliği sağlamak adına önemli bir anlaşmaya imza attık. İspanyol futboluna geri dönüşümüz harika oldu. Atletico Madrid’in yanında Valencia, Villarrreal ve Sevilla gibi kulüplerle de anlaşmamız bulunuyor. Yeni anlaşmaya başlamak için sabırsızlanıyoruz.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂