Gelirlerine temlik konulan ve maddi açıdan sıkıntılı günler yaşayan Antalyaspor ile Antalyalı içecek firması Agma Gıda iş birliğine gitti. Firma, satılan her içecekten Antalyaspor’a pay verecek.

 

Maddi açıdan zor günler yaşayan  Antalyaspor ile Antalyalı bir içecek firması iş birliği yaptı. Agma Gıda ve İçecek Limited Şirketi ile Antalyaspor A.Ş. arasında yapılan işbirliğine göre firma satılan her gazozdan Antalyaspor’a pay aktaracak. Ana sloganı “Şehrinin Gazozunu İç, Şehrinin Takımına Sahip Çık” olan kampanyada, Antalyaspor’a mevcut ve piyasaya yeni sürülecek ürün çeşitlerinin toplam cirosu üzerinden pay aktarılacak ve kulübe aktarılacak pay, aylık periyotlar halinde yapılacak.

Ayrıca firma ürün çeşitliliğinde Antalyaspor temalı ürünler ve etiket tasarımlarına giderek, Antalyalıların takımına desteğini yüksek tutmayı hedefliyor. Destek payının ilgili ayı takip eden ayda firmanın onaylı muhasebe kayıtları üzerinden hesaplanıp, kulüp yetkilileri ile paylaşılacağı ve aktarımın bu şekilde olduğu öğrenilirken, bu desteğin süresinin firma adına sınırsız olduğu, Antalyaspor Kulübünün iş birliğine devam ettiği sürece süreceği belirtildi.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?