Fenerbahçe Borajet Havayolları ile tüm branşlarda kulübün “Resmi Havayolları Sponsoru” olarak anlaştı. Fenerbahçe Futbol A Takımı’nın, UEFA organizasyonlarında (Şampiyonlar Ligi veya Avrupa Ligi) giyeceği formalarda Borajet Havayolları logosu yer alacak.

Fenerbahçe’nin UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda Fransa Birinci Futbol Ligi takımlarından Monaco ile 27 Temmuz Çarşamba günü İstanbul’da yapacağı maça, Borajet logolu forma ile çıkacağı kaydedildi.

Borajet Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Akol: “Spora verdiğimiz desteği bu aşamaya taşımaktan ve Fenerbahçe gibi büyük bir camia ile yaptığımız bu iş birliğinden büyük mutluluk duyuyorum. Yeni nesil uçaklarımız ve yüksek kaliteye öncelik veren hizmetimiz ile takımlarımızı güvenli, konforlu ve mutlu bir şekilde deplasmanlara uçuracağız.” ifadelerini kullandı.

 

F.Bahçe’nin sadece futbolcularını ve teknik heyetinin sınırlı olduğu 30 kişilik bir kafileyi ücretsiz taşıma karşılığında anlaşma yapıldı.

Borajet anlaşma kapsamında futbol ve basketbol takımının kullanımı için 2 charter uçağı tahsis edecek. Diğer branşlara da tarifeli uçak bileti temini yapacak.

Borajet’in ayrıca Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı’nın maçlarına da tabela reklamları vereceği öğrenildi.

Öte yandan Fenerbahçe’ye tahsis edilecek 2 uçak da Fenerbahçe renklerine boyanacak.

Anlaşmanın 2 yıllık olduğu açıklandı.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?