Peli Parquet televizyon ekranlarında yer alan üç güçlü yerli diziye sponsor oldu.

Vezirköprü Orman Ürünleri farklı alanlarda destek verdiği sponsorluk çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Faklı alanlarda destek verdiği sponsorluk çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Peli Parquet makasıyla, yerli dizilerin yerli destekçisi olan Vezirköprü Orman Ürünleri; Çukur, Arka Sokaklar ve Kalbimdeki Deniz dizileriyle görünür olacak.

İzleyicileri ekrana bağlayan, güçlü oyuncu kadrolarıyla dikkat çeken, yerli yapımlara sponsor olan Peli Parquet, televizyon dizilerinin aranan markası oldu. Köklü geçmişi ve tasarımlarıyla sektöre yön veren Peli Parquet, Show TV’nin beğenilen dizisi Çukur, Kanal D’nin Arka Sokaklar’ı ve Fox TV’de yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizilerine sponsor oldu.
Her pazartesi yayınlanan Çukur dizisi, başrollerde Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz’in olduğu sahnelerle, gösterildiği ilk günden itibaren izleyiciyi ekran başına kitliyor. Peli Parquet’nin sponsor olduğu bir diğer yapım da cuma akşamları Kanal D ekranında yer alan Arka Sokaklar dizisi. Uzun süredir ekranlarda olan ve her bölümünde farklı bir heyecan yaşatan polisiye dizininin ön planda olan oyuncuları ise; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan. Peli Parquet, geçen yıldan bu yana ekranlarda olan ve cumartesi akşamları Fox TV’de yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizisinin de destekçisi. Dizinin başrol oyuncuları Özge Özberk ve Kutsi’nin yaşadıkları büyük aşk ile izleyiciyi ekrana çekiyor.