İzmir’de yaşayan anne ve anne adaylarının ortak buluşma portalı www.izmiranneleri.com projesi olan çocuk festivali “Festival Çocuk” çocuklarla 5.kez Opel Türkiye sponsorluğunda buluşacak.

Opel Türkiye’nin sponsor olduğu lansmanda Festival Çocuk projesinin diğer sponsorları; Mono Sağlık, Dovido ve MaviBahçe Avm hediyeleri ile lansmana renk kattı. Kültür Park Tenis Kulübü’nde İzmir ve İstanbul’dan 30 bloggerın katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda “Festival Çocuk” projesinin tanıtımı yapıldı. 

“İzmir Anneleri” ve “Festival Çocuk” projelerinin kurucusu Sibel Türsen; İzmir anneleri portalı var olduğu sürece her sene Mayıs ayında bu projeye imza atıyor olacağız. Her sene kendi başarımızı katlayarak arttırmak, çocukların hafızalarına kazınacak güzellikler sunmak öncelikli hedefimiz. Ayrıca çocukların zihinsel ve bedensel gelişimine katkı sağlayan her projede İzmir Anneleri ve Festival Çocuk olarak her daim ilk sırada yerimizi alacağız” dedi.

Proje kurucu ve yöneticisi  Sibel Türsen, 20 Mayıs 2018 tarihinde İzmir Arena‘da gerçekleşecek olan Festival Çocuk projesinin; Bilim, Sanat ve Spor başta olmak üzere birçok etkinliğe ev sahipliği yapacağını söyledi. İzmir Arena’da gerçekleşecek etkinlikte festival alanında ücretsiz olan bütün atölyelerden 6 aydan başlayan her yaş gurubundaki çocuklar yararlanabilecek.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂