Mira Yatırım Gayri Menkul A.Ş., 2018 Yılı TÜBİTAK 49.Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında Marmara Bölgesi’ni temsil edecek olan Keşan Ticaret ve Anadolu Lisesi proje ekibine sponsor oldu.

Okul yönetimi; 2018 Yılı TÜBİTAK 49.Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında Marmara Bölgesi’ni temsilen Antalya’da düzenlenen Türkiye finallerinde 3 dalda yarışacak olan Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi proje ekibinin  Geleceğe yapılacak en değerli ve en güzel yatırım insana ve ARGE çalışmalarına yapılan yatırımdır felsefesi doğrultusunda sponsorluğunu üstlenen Mira Yatırım Gayri Menkul A.Ş.,  sahibi Ahmet Dalkıran’a teşekkür etti.

Ahmet Dalkıran konuyla ilgili açıklamada bulunarak, “Mira Yatırım Gayri Menkul A.Ş., olarak sosyal sorumluluk projelerine olan katkılarımız arasında dünya bilim ve teknoloji insanlarının da yakından takip ettiği ve ülkemizi temsil edecek projelerin seçileceği büyüklükteki böyle bir platformda Keşan’ımızın 3 ayrı proje ile katılıyor olması önemli bir gelişme. Katılan kardeşlerimizin onlarca özel okul arasından sıyrılarak Keşan Anadolu Lisesi öğretmenlerimizin bireysel çabaları ile destekleyerek bu başarıya ulaşmalarına olan katkıları ayakta alkışlanacak düzeydedir. Bölgemizde eğitim turizminin önemini bize bir kez daha hatırlatan öğretmen ve öğrencilerimize elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz. Antalya’da yapılacak olan bu yarışmada Keşan’ımızı ve bölgemizi temsil eden yeteneklere başarılar diliyorum” dedi.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂