Yeni Asır, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özelinde “Yılın Spor ve İş Kadınları” ödül töreni düzenleyecek. Bugün Kaya Thermal Convention Center’da, saat 19.00-21.30 arasında düzenlenecek ödül töreni, renkli simaları buluşturacak.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Yeni Asır, kendi alanında başarılı çalışmalarıyla zirveye çıkan kadınları unutmadı.
İş ve spor dünyasında yılın başarılı kadınları belirlendi. Spor ve iş dünyası olarak iki ayrı kategoride düzenlenen ödül törenini deneyimli sunucu Mehmet Necati Şentür sunacak. Ödül töreni; Vestel, Pınar, Bellona, Yücesoy Mühendislik, Uşak Belediyesi, Tüprag ve Özel Can Hastanesi sponsorluğunda gerçekleşecek.

FARK YARATAN İSİMLER

Deneyimli sunucu Mehmet Necati Şentürk’ün sunacağı ödül töreni bu akşam Kaya Thermal Convention Center’da, saat 19.00-21.30 arasında gerçekleştirilecek.

Tören, birçok renkli simayı bir araya getirecek.
Türk iş dünyasının kilometre taşlarından Yaşar topluluğunun yönetiminde sunduğu sosyal sorumluluk projeleri, yarattığı istihdam ve yatırımlarla isim yapan Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili İdil Yiğitbaşı “Yılın İş Kadını”, çocukların yüzünü güldüren çalışmalarla dikkat çeken Koruncuk Vakfı‘nın İzmir Şube Başkanı Işıl Nişli “Yılın Gönüllüsü”, Tiryakiler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Tiryaki Gürkan “Yılın Genç İş Kadını”, genellikle erkeklerin ağırlıklı çalıştığı nakliye sektöründe başarılı çalışmalara imza atan Muratçay Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi Başak Çayır “Yılın Yöneticisi”, İzmir’in bir değeri olan boyozu yaşatmak adına gece gündüz çalışan ve babasının bıraktığı mirası zirveye taşıyan Alsancak Dostlar Fırını Yönetim Kurulu Başkanı Berrin Akar Rasuli “Yılın Fark Yaratanı”, servisçilik sektöründeki başarılarıyla dikkat çeken Efor Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Mehlibar Türk Özgiri ise “Yılın Girişimcisi” seçildi. TOBB İzmir Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Aysel Öztezel‘e “Yeni Asır 123. Yıl Özel Ödülü” verilecek.

SPORUN KRALİÇELERİ

Törende ayrıca Seramiksan Voleybol Takımı yılın takımı seçilirken, tenis dalında Büşra Ün, satranç dalında Betül Cemre Yıldız, dağ bisikleti dalında Kezban Koyun, sörf dalında Fulya Ünlü, Vestel Özel ödülü dalında Meryam Boz ve aerobik jimnastikde Ayşe Begüm Onbaşı‘na ödülleri teslim edilecek.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂