Runatolia’nın su sponsoru olan Hayat Su, katılımcıların koşarken kaybettikleri suyu geri kazanmaları için etkinlik süresince su dağıttı.

Türkiye’nin dört bir yanından sağlıklı yaşam tutkunlarını bir araya getiren ve 3 günlük spor festivali olarak gerçekleştirilen etkinlikte, 45 ton Hayat Su içildi.

Hayat Su‘yun su sponsoru olduğu ve Minik Adımlar Koşusu, kadınlara özel Yüksek Topuk Koşusu, Halk Koşusu ve profesyonel sporcuların yarıştığı 42 km marathon, 21 km yarı maraton ve 10 km koşuları ile 3 günlük spor festivali olarak gerçekleşen Runatolia’da, 45 ton Hayat Su içildi.

Su Hayattır” felsefesiyle 34 yıldır sektörün öncü markası olan Hayat Su, Türkiye’nin dört bir yanından sağlıklı yaşam tutkunlarının katılımıyla düzenlenen Runatolia süresince, katılımcıların kaybettikleri suyu geri kazanmaları için su dağıttı.

Hayat Su’yun, yarışın son 1 kilometresinde yer alan özel tezahürat ekibi ve pankartlarıyla motivasyonunu yükselten katılımcılar, parkur sonundaki “Hayat Su Relax Zone”da dinlenerek yarışı tamamladı.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂