Trabzonspor dijital ödeme sistemi Papara ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Trabzonspor Papara kartını kullanan taraftarlar, ek maliyete katlanmaksızın kulübe gelir sağlayacak. Bu anlaşma Papara’nın gerçekleştirdiği ilk spor kulübü anlaşması.

Papara, yüzde 100 yerli sermaye ile kurulan ve kısa sürede 1 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan dijital ödeme sistemidir. Kredi kartından farklıdır ve içine yüklenilen para kadar harcama yapılabilir. Bu sayede son ödeme tarihi gibi bir durum söz konusu değildir. Ayrıca 13 yaşında bir kişi bile bu karta sahip olabilir. Kart sayesinde 7/24 para transferi yapılabiliyor. Kart sahipleri hem internet alışverişlerinin ödemelerini hem de tüm dünyada fiziksel poslarda ödemelerini yapabilecekleri gibi kartlarıyla tüm bankaların yurt içi ve yurt dışı ATM’lerinden de para çekebilecekler.

Trabzonspor Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Ekrem Şirin: “Taraftarlarımıza öncü ve yenilikçi fırsatlar sunabiliyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. Trabzonspor kart sahipleri Papara’nın sunduğu tüm kampanyalardan faydalanabilecekler. Taraftarlarımız sadece bu kartın sahibi olarak bile kulüplerine kazandırıyor. Harcama yaptıkları her alışverişlerinde bir miktar daha kulübe gidiyor. Biz de bunun karşılığında taraftarlarımıza kazandıracağız. İlerleyen zamanlarda TS Club’larda yeni indirim ve kampanyalardan kombine, forma ve maç biletine kadar pek çok alanda Papara kart sahibi taraftarlarımıza birçok ayrıcalık tanımlayacağız.”

Papara Yönetim Kurulu Başkanı Ahmed Faruk Karslı: “Yapılan işbirliğiyle Türk sporuna ve Trabzonspor’a katkıda bulunmaktan son derece memnunuz. İlk defa bir spor kulübü ile anlaştık.”

Papara CEO’su İlker Diker: “Trabzonsporlular gibi takımına bağlı bir taraftar kitlesine bu kartı sunuyor olmamız bizi heyecanlandırıyor. Papara olarak sunduğumuz çözümleri her geçen gün geliştirme ve daha geniş kitlelere sunma noktasında hedeflerimize emin adımla ilerliyoruz.”