Damat, Tween ve D`S Damat markalarını bünyesinde bulunduran Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu,  Çok yakında Bundesliga`nın çok önemli takımlarından birine de sponsor olacağız.“dedi.

Süleyman Orakçıoğlu, sadece Türkiye‘de değil, dünyada da spora ve sporcuya verdiği destekle öne çıkan Orka Holding‘in son olarak Türkiye A Milli Futbol Takımları resmi moda tedarikçisi olduğunu hatırlatarak, sponsorluk anlaşması sonrası destek verdiği takımların elde ettiği başarılar ile şirketin adının “şans meleği” olarak anılmaya başladığını belirtti.

Orakçıoğlu, Rusya’nın en çok taraftarı olan dünyaca ünlü kulübü Spartak Moskova‘ya sponsor oldukları ilk yıl takımın şampiyon olduğunu, Azerbaycan‘ın Karabağ takımına sponsor oldukları yıl takımın UEFA Şampiyonlar Ligi‘nde oynamaya başladığını söyledi.

Makedonya Milli Takımı’nın da Avrupa kupalarında iyi başarılar elde ettiğini belirten Orakçıoğlu, “İspanya La Liga takımlarından Deportivo Alaves de geçen yıl oldukça iyi çıkışlar yaptı ve İspanya’nın son Kral Kupası‘nda Barcelona ile finalde oynadı. Çok yakında Bundesliga‘nın çok önemli takımlarından birine de sponsor olacağız. Son olarak Türkiye A Milli Futbol Takımları resmi moda tedarikçisi olduk. Bizim için son derece gurur duyduğumuz bir sorumluluk. Önümüzdeki 5 yıl boyunca Milli Takım oyuncularımız ve teknik ekip, Damat markamızın koleksiyonları ile buluşacak.” değerlendirmesinde bulundu.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂