Geçtiğimiz yıl “Her koşulda Güçlü” mottosuyla yenilenen Sensodyne Promine, Dünya Açık Su Yüzme Komitesi tarafından belirlenen ve dünyanın en zor yedi parkuru olarak tanımlanan “Oceans Seven”ı tamamlamak hedefiyle çalışan yüzücü Emre Erdoğan’a sponsor oldu.

Üç Oceans Seven parkurunu başarıyla tamamlayan Emre Erdoğan, Ağustos ayında Japonya’da yüzmeyi planladığı 19,5 km uzunluğundaki Tsugaru Boğazı için çalışmalarını hızlandırırken Sensodyne Promine ile her koşulda güçlü kalma sırlarını geniş kitlelere aktaracak.

Sensodyne Promine, “Her koşulda güçlü” kalanların yanında

Sensodyne Marka Müdürü Bengi Sevik, son yıllarda artan sağlıklı beslenme ve iyi yaşam trendine uygun olarak tükettiğimiz yiyeceklerin diş minesini aşındırabileceğinden belirterek ağız sağlığımız için Sensodyne Promine’nin, her koşulda güçlü kalma yolculuğumuza eşlik ettiğine dikkat çekti.

Sensodyne Promine’nin asit aşındırmasına karşı günde 2 kez kullanım ile diş minesini korumaya yardımcı olmak üzere geliştirildiğini hatırlatan Sevik; marka iletişiminde ‘Her Koşulda Güçlü’ mottosuyla hareket ettiklerini, serideki ürünlerle dişlerin her koşulda güçlü olmasını sağlarken iletişim çalışmalarında da kişilerin her koşulda güçlü olmasına ilham vermek istediklerini söyledi.

Sevik, Emre Erdoğan’la iş birlikleri hakkında ise şu bilgileri verdi: “9 yaşından bu yana yüzen Emre Erdoğan, Türkiye’de ve yurtdışında başarılara imza atmış değerli bir sporcu. Şimdi de Japonya’daki Tsugaru Boğazı’nda, uzun yüzüşlerinden birine hazırlanıyor. Zorlu parkurlarda yüzen Emre’nin her durumda, fiziksel ve psikolojik olarak güçlü olması ve güçlü kalması gerekiyor. Bu yaklaşım, bizim “her koşulda güçlü” mottomuzla tam olarak örtüşüyor. Buradan hareketle başarılı yüzücümüzün azmi ve her koşulda güçlü olma misyonunu geniş kitlelere anlatmaya hazırlanıyoruz. Güçlü bir kampanya planı ile bu beraberliğimizi daha ileri noktalara taşıyacağız.” dedi.