Toyota’nın Uluslararası Olimpiyat ve Paralimpik sponsorluğu ile başlattığı global kampanyası “Start your impossible” aynı anda 27 ülkede başladı. “İmkansızı dene teması üzerine kurulan kampanya, 9 Şubat’ta başlayan PyeongChang 2018 Olimpik Kış Oyunları ve ardından düzenlenecek Paralimpik Kış Oyunları boyunca sürecek. Bu iş birliği 2020 Tokyo Yaz Oyunları’nda da devam edecek.

Kampanya, tüm atletler gibi Olimpik ve Paralimpik atletlerinin alçak gönüllülük, çok çalışma ve asla pes etmeyen değerlerini paylaşarak Toyota’nın evrimine işaret ediyor. Kampanya aynı zamanda Toyota’nın daha kapsayıcı ve sürdürülebilir toplum yaratmak adına uzun dönemli mobilite projesine de dikkat çekiyor. Toyota, kendi teknolojilerini kullanarak herkesin imkansızlıklarla mücadele edebileceğinin altını çiziyor. Kampanya insanların özgürce hareket etmesi için yenilikçi fikirlerin ortaya koyması gerektiği mesajını veriyor.

Toyota, mobilitenin yalnızca otomobillerden oluşmadığına dikkat çekerek hareket kabiliyetinin her insanın hakkı olduğuna inandığını vurguluyor. Toyota “Start your impossible” global kurumsal kampanyası ile çalışanlarına, partnerlerine ve müşterilerine ilham vermeyi de amaçlıyor.

 

Kaynak: Campaign Türkiye

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂