Geçtiğimiz aylarda ‘At Hayat Sigortası’ ile binicilik sektörüne destek konusunda önemli bir adım atan Koru Sigorta, bu desteğini Türkiye Binicilik Federasyonu’nun resmi sponsoru olarak sürdürüyor.

2011 yılından beri güçlü sermayesi, alanında uzman kadrosu, özgün ve yenilikçi ürünleriyle sigortacılık hizmeti sunan Koru Sigorta, sosyal sorumluluk bilinciyle binicilik sporunun Türkiye’de yaygınlaştırılması ve bilinirliğinin artırılması için çalışmalar yürüten Türkiye Binicilik Federasyonu’nun (TBF) resmi sponsoru oldu.

Koru Sigorta, imzaladığı sponsorluk anlaşması kapsamında Türkiye’de binicilik sporunun gençler arasında yaygınlaşmasını sağlamak, binicilerin uluslararası arenada ülkemizi başarıyla temsil etmelerine destek olmak ve binicilik sporunun seyirci potansiyelini artırmak amacıyla Türkiye Binicilik Federasyonu ile çalışmalar yürütüyor.

Yenilikçi vizyonu ve ilkeli sigorta yaklaşımını yepyeni bir alana taşıyarak geçtiğimiz aylarda lanse ettiği ‘At Hayat Sigortası’ ile binicilik sektörüne destek konusunda adım atan Koru Sigorta bu desteğini Türkiye Binicilik Federasyonu’un resmi sponsoru olarak güçlendirmeyi amaçlıyor.